سوالات متداول

آیا شما سوال دارید ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا از فرم تماس با ما در پایین استفاده کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

لـــطفا سوالات را بـــخوانید و اگر پاســـخ ســـــوال خود را پیدا نکردید، از فرم زیر اقدام به تمـــــاس با ما فرمایید.

سوالات متداول

سوالاتی که به کرات پرسیده شده

چرا باید به همراه وب اعتماد کنیم ؟

پس از گذشت 7 سال از تاسیس شرکت همراه وب، تاکنون کسب و کار های بسیاری با این تیم همکاری داشته اند و مفتخریم توانسته ایم رضایت اکثر مشتریان را در زمینه جلب کنیم. همچنین همراه وب با استفاده از نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه ایمن و مطمئن زرین پال بستری را برای اعتماد مشتریان ایجاد کرده است.مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید و درگاه زرین پال، درگاه امن برای انتقال وجه بصورت اینترنتی است.

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است ؟

1- مشاوره و راهنمایی شما برای انتخاب بهترین پلن متناسب با کسب و کارتان
2- برآورد مقدار هزینه محصول انتخابی شما
3- پرداخت 50% از مبلغ تایین شده برای شما
4- شروع به طراحی گرافیک سایت (PSD)
5- نمایش طراحی صورت گرفته پس از اتمام
6- مشاهده طرح توسط شما برای تایید و وارد شدن به مرحله کد نویسی
7- آغاز کدنویسی و برنامه نویسی طرح
8- و در نهایت پیاده سازی فایل قالب توسط همراه وب بر روی وب سایت شما
9- ارائه آموزش های مورد نیاز در مورد نحوه استفاده از قالب

چگونه از تعرفه طراحی سایت خود با خبر بشویم ؟

از آنجایی که طراحی سایت تعرفه ثابتی ندارد و برای هر حوزه کسب و کار با توجه به امکاناتی که دارد نمیتوان تعرفه ثابت درج کرد، برای اطلاع از تعرفه های طراحی و کدنویسی کافیست از طریق تماس تلفنی ، ارتباط در پیام رسان های مختلف مانند تلگرام یا واتس اپ و یا از فرم سفارش طراحی سایت اقدام نمایید.

چرا 50% هزینه سفارش در ابتدا دریافت می شود؟

طبق سیاست کاری شرکت همراه وب و صنف طراحی سایت 50% از مبلغ سفارشات برای شروع و انگیزه تیمی دریافت می گردد و مابقی مبلغ باقی مانده از کل هزینه در مرحله آخر و بعد از تحویل قالب دریافت می شود. لازم به ذکر است اگر نیاز به کدنویسی نداشتید و یا به هر دلیلی از کدنویسی منصرف شدید فایل لایه باز قالب شما تقدیم می شود.

پشتیبانی همراه وب به چه صورت می باشد ؟

تمامی سفارشاتی که توسط تیم همراه وب طراحی و کدنویسی می شود، تا زمانی که طرح بر روی وب سایت شما فعال باشد و کپی رایت همراه وب موجود باشد شامل 1 ماه پشتیبانی رایگان می باشد. اما در صورتی که لینک و کپی رایت همراه وب از قالب حذف گردد شامل پشتیبانی رایگان نبوده و مشتری موظف به پرداخت هزینه طبق توافق اولیه می باشد.

پیغام در واتس اپ