طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل چیست ؟

طراحی اپلیکیشن با گسترش چشم گیر فناوری اطلاعات و برخورداری مردم از موبایل های هوشمند و اینترنت در سال های اخیر مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است به همین علت این موضوع باعث شده است که صاحبان کسب و کار و برندها اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشن IOS بزنند تا محصولات خود را در این اپلیکیشن ها به فروش برسانند.

توسعه‌ی تکنولوژی تلفن‌های همراه و ظهور اسمارت‌فون‌ها (تلفن‌های همراه هوشمند) در سطح جهان سبب تغییر عادات و رفتار مخاطبان و مردم شد. به‌گونه‌ای که امروزه میزان استفاده از فضای مجازی و اینترنت به وسیله‌ی تلفن‌های همراه به نسبت سایر دیوایس‌ها (لپ تاپ، کامپیوتر و تبلت) رشد چشم‌گیر و قابل توجهی داشته است. اگرچه طراحی سایت واکنش‌گرا (رسپانسیو) پس از رشد میزان استفاده از تلفن‌های همراه؛ اهمیت پیدا کرد و بخش قابل ملاحظه‌ای از نیاز مخاطبان را پاسخ داد اما براساس آمارها بیش‌از ۷۸٪ مخاطبین تلفن‌های هوشمند بواسطه‌ی نصب اپلیکیشن‌های اختصاصی از خدمات موردنظرشان استفاده می‌کنند. طراحی، تولید و برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های تلفن همراه برای کسب و کار؛ یکی از راهکارهای پرطرفدار و جذاب برای برندینگ، افزایش سطح ارائه‌ی خدمات، حفظ مشتری و افزایش نرخ تبدیل می‌باشد.

application design

از مزیت های طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل می توان نمایش افلاین اپلیکیشن در گوشی و تبلت را نام برد.
یکی دیگر از بزرگترین مشکلات طراحی سایت این است که در زمان نبود اینترنت نمیتوان از محتوای سایت و یا به علت نداشتن ریسپانسیو اغلب سایت ها نمایش درستی در موبایل و تبلت ندارند ولی در طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل تمامی اطلاعات موجود می باشد و درصورتی که کاربر به اینترنت دسترسی نداشته باشد می تواند به راحتی از اپ های افلاین استفاده کند.
مزیت طراحی اپلیکیشن این است که شما حتما نباید محصولاتی برای فروش داشته باشید بلکه شما می توانید خدماتی را به مردم ارائه دهید .
وجود اپلیکیشن فقط برای برند ها نیست بلکه تمامی افراد جامعه می توانند با نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید برای خود طراحی اپلیکیشین و طراحی اپلیکیشن موبایل انجام دهند و یا با مراجعه به کلاس های آموزش طراحی اپلیکیشن اندروید یک برنامه نویسی اپ شوند .

 طراحی قالب وردپرس | سئو و بهینه سازی

پیغام در واتس اپ